Університети США не встигають за попитом студентів на ШІ
Постійний розвиток цифрових технологій створив попит не лише на кваліфікованих спеціалістів у робочій силі, але й на студентів, які прагнуть отримати освіту, пов’язану з цією сферою. Результати опитування показують, що кількість студентів, які навчаються на програмах з інформатики в США, зросла втричі з 60 661 у 2011 році до 182 262 у 2020 році. У свою чергу, співвідношення студентів до викладачів подвоїлося з 14:1 до 29:1. У відповідь на зростаючу нестачу кваліфікованих викладачів деякі університети вдалися до обмеження кількості студентів на програмі, щоб врахувати брак викладачів.
Попит на ШІ
Штучний інтелект (ШІ) і наука про дані захопили майже всі галузі, тому, ймовірно, студенти зацікавилися їх вивченням. Наприклад, у попередньому дописі ми обговорювали зростаючу потребу в моделях штучного інтелекту на основі комп’ютерного зору, які допоможуть зробити покупки зручними та безготівковими.
Безготівкові та безкасові покупки потрібні компаніям, щоб не відставати від зростаючих витрат на персонал і змінюватися графік роботи. Алгоритми комп’ютерного зору використовують розпізнавання об’єктів, щоб визначити, які товари клієнти отримують з полиць, щоб усунути час стояння в чергах або самосканування кас.
Інші способи використання комп’ютерного зору в різних галузях включають його здатність виявляти (і запобігати) крадіжці, миттєво перекладати дані в зображеннях і відео та створювати 3D-фотографії.
Хоча люди зазвичай знають штучний інтелект як обробку та генерацію інформації за допомогою тексту або звуку, комп’ютерний зір робить це для зображень і відео. Враховуючи цю індустрію штучного інтелекту та машинного навчання, що швидко розвивається, цілком природно, що студенти прагнуть здобувати наукові ступені , особливо тому, що наразі в середньому понад два мільйони відкритих вакансій потребують навичок аналітики.
Більше того, науковці з обробки даних були визнані найкращою професією в Америці за останні роки, оскільки в цій частині сучасної індустрії технологій є багато можливостей для зростання. Нові покоління студентів спонукають продовжувати освіту, пов’язану з штучним інтелектом, — і, зрештою, кар’єру, пов’язану з штучним інтелектом — завдяки постійним розробкам усередині технології та у зв’язку з нею.
Оскільки компанії прагнуть найняти найкращих технічних спеціалістів у пулі, пропоновані зарплати стають все вищими й вищими, заохочуючи студентів шукати кращих можливостей у цій галузі після закінчення коледжу.
Чому не вистачає викладачів ШІ?
Проте інтерес до штучного інтелекту бореться з браком професорів. Однією з поширених причин постійної нестачі викладачів є «браконьєрство» кваліфікованих експертів з академії у великі технологічні компанії, які пропонують подвоєні зарплати.
У той час як деякі університети продовжують обмежувати доступ до програм, пов’язаних зі штучним інтелектом, обмежуючи реєстрацію у відповідь, не багато з них розглядають можливість збільшення посад викладачів. Тим часом технологічні компанії реагують на нестачу професорсько-викладацького складу, пропонуючи студентам альтернативу освіті та навчанню ШІ.
Це вважається відходом від традиційної освітньої моделі, і великі технологічні компанії, такі як Google, IBM і Apple, навіть пішли настільки далеко, що вилучили вимоги про освіту коледжу з вимог до кандидатів для заміщення деяких посад.
Майбутнє ШІ та освіти
Треба багато зробити, щоб впоратися з нестачею викладачів штучного інтелекту, оскільки обмежена наука про дані та навчання штучному інтелекту зрештою вплине на майбутні таланти та здібності. Багато експертів припускають, що штучний інтелект відіграватиме дедалі важливішу роль у майбутньому освіти — так само, як і в майбутньому роботи.
Запровадження інструментів на основі штучного інтелекту в школах є доказом цього, поряд із моделлю «перевернутого класу», в якій учні можуть навчатися у своєму власному темпі, розвиток навичок у роботі з даними та штучним інтелектом може продовжуватися поза класною кімнатою, але вони можуть просто бути пластирем.
Зміни в структурі освіти також породили страх перед викладачами та викладачами, які врешті-решт будуть замінені їхніми цифровими аналогами, такими як голограми чи роботи.
Для того, щоб США зберегли свою перевагу в гонці ШІ, важливо, щоб приватний і державний сектори працювали разом, щоб забезпечити достатньо викладачів для навчання студентів, які прагнуть ШІ.