Використання комп’ютерного зору для виявлення уваги та емоційної аналітики в рекламі

Використання комп’ютерного зору для виявлення уваги та емоційної аналітики в рекламі

На хвилі цифрових перетворень компанії повинні йти в ногу з попитом на цифровий контент і постійно зростаючою кількістю користувачів Інтернету. Це особливо вірно, враховуючи, що згідно зі звітом eMarketer у 2017 році 62% користувачів Інтернету мали доступ до цифрового відео. До кінця 2020 року ця цифра зросла до понад 63,4%. Навіть з такою незначною зміною загальний наслідок полягає в тому, що все більше споживачів витрачатимуть більшу частину свого часу на перегляд відеоконтенту.

Починає з’являтися тенденція, коли маркетологи постійно шукають способи залучити все більшу кількість користувачів Інтернету до швидшого підключення до Інтернету.

Питання, на яке прагне відповісти кожен цифровий рекламодавець, полягає в тому, як досягти вищезазначеного, орієнтуючись на потенційних клієнтів за допомогою цифрового відео. Однією з останніх тенденцій є використання комп’ютерного зору для покращення персоналізованої реклами за допомогою виявлення уваги та емоційного відстеження.

Удосконалення штучного інтелекту призвело до прогресу комп’ютерного зору до відстеження поведінки людей у ​​реальному часі за допомогою відео в реальному часі. Наприклад, ви, мабуть, уже стикалися з цим у повсякденній діяльності, як-от візуальна ідентифікація користувачів Facebook і анотація даних для безпілотних автомобілів.

Крім того, використання технології комп’ютерного бачення в рекламі у формі атрибуції для форматів, які видно на зовнішніх вивісках, також стає популярним.

Зовнішні вивіски можуть мати можливість відстежувати враження глядача, виявляючи та записуючи кількість людей, які пройшли повз оголошення, і тих, хто переглянув оголошення. Це можливо завдяки детекції уваги.

Сьогоднішня стаття має на меті дати маркетологам уявлення про те, як комп’ютерний зір може покращити їхні рекламні кампанії. Читайте далі, щоб дізнатися, як швидко збирання та сегментація даних за допомогою штучного інтелекту допомагають ідентифікувати та сегментувати аудиторію та створювати персоналізовану рекламу для покращення її ефективності.

Що таке відеоанотація комп’ютерного зору, яка використовується в рекламі?

Комп’ютерний зір можна описати як міждисциплінарну технологію, яка фокусується на тому, як комп’ютери можна зробити розумними шляхом отримання детального розуміння цифрових зображень і відео. Іншими словами, це здатність комп’ютерів «бачити» та автоматизувати завдання, які зазвичай виконуються зоровою системою людини.

За допомогою машинного навчання анотацій відео та зображень на основі штучного інтелекту комп’ютерні системи можуть самостійно накопичувати знання. Крім того, за допомогою машинного навчання комп’ютерні програми можуть адаптувати та змінювати нові дані.

Завдяки потенційному використанню для кращого націлювання реклами, комп’ютерний зір оголошено наступним етапом маркетингу. Це особливо вірно, враховуючи його здатність аналізувати, як споживачі реагують на рекламу, а також збирати зображення в соціальних мережах для даних користувачів.

Ці досягнення можуть надати корисну інформацію про поведінку потенційних клієнтів, таким чином дозволяючи вам формулювати та націлювати свої оголошення.

Дослідження показують, що відеомаркетинг, який працює на основі штучного інтелекту, може допомогти рекламодавцям створювати більш персоналізовані відео для орієнтації на релевантну аудиторію. Реакцію глядачів на рекламу відеовмісту, включаючи час привернення уваги, можна отримати завдяки розпізнаванню обличчя .

Розпізнавання обличчя | Кеймакр

Завдяки машинному навчанню відеоанотація комп’ютерного зору допомагає маркетологам:

  • Знайте та класифікуйте вміст, який викликає найбільшу реакцію глядачів
  • Скоротіть час, необхідний для розробки та розгортання ефективних відеокампаній
  • Стратегічно орієнтуйтеся на певну аудиторію
  • Проводьте й аналізуйте реакцію конкретного відеоконтенту у великому масштабі
  • Отримайте корисну інформацію про вподобання потенційних клієнтів

Виявлення уваги та емоційна аналітика за допомогою стеження за очима

Комп’ютерний зір допомагає аналізувати дії споживачів, наприклад увагу до реклами за допомогою стеження за очима. За допомогою цієї технології маркетологи можуть аналізувати відповіді користувачів на оголошення. Отримані дані можуть бути використані рекламодавцями для покращення своїх рекламних кампаній.

Ця технологія виявлення уваги вже використовується, як видно в лабораторіях покупців. Роздрібні макети можуть фіксувати точку відліку клієнта, відзначаючи рух очей по рядку товарів. З цього маркетологи можуть визначити елемент брендингу, який приваблює, відволікає або відштовхує клієнта.

Крім того, за допомогою комп’ютерів із вбудованими фіксованими пристроями відстеження очей ви можете визначити реакцію глядача і, що більш важливо, як змінюється спрямоване сканування користувача, коли в зображення на екрані вносяться тонкі налаштування.

Ці налаштування створюють основу для налаштування зображення або відео, що використовується в рекламних цілях. Такі вдосконалення технології виявлення уваги призводять до кращих веб-сайтів електронної комерції та зростання впливу маркетингу цифрового контенту.

Емоційна аналітика

Відомо, що емоції сильно впливають на споживчу поведінку. Комп’ютерне бачення покращує цільовий маркетинг за допомогою емоційної аналітики, оцінюючи вираз обличчя.

Емоційна аналітика може досягти обчислень з урахуванням афектів, поєднуючи анотації зображень і анотацій відео, техніки комп’ютерного зору. Ця форма обчислення дозволяє комп’ютерам автоматично виявляти, аналізувати, розуміти людські емоції та реагувати на них.

Завдяки обчисленню з урахуванням ефектів традиційні методи дослідження ринку, такі як інтерв’ю, можна посилити й автоматизувати. Це досягається завдяки дозволу алгоритмам обробляти масу даних із цифрових ринкових кампаній і взаємодії в соціальних мережах. Кінцевим продуктом є корисна інформація, яку маркетологи можуть використовувати для підвищення рівня задоволеності клієнтів.

Один із таких прикладів використання цієї технології можна побачити в партнерстві Unruly з Moodagent, Nielsen і Affectiva для впровадження емоційного інтелекту в рекламу. Додаток може порівнювати реакцію клієнтів на продукти та визначати продукти, які викликають у споживачів найсильніші емоції. Завдяки цьому рекламодавці можуть максимізувати емоційний і комерційний вплив своїх оголошень.

Додаткові переваги комп’ютерного зору для рекламодавців

Експерти вважають, що комп’ютерний зір виходить за рамки оптимізації утримання уваги та емоційної аналітики. Нижче наведено деякі додаткові способи комп’ютерного бачення на основі штучного інтелекту, які допомагають рекламодавцям досягати своїх цілей.

  • Генерація оригінального вмісту за допомогою Generative Adversarial Networks, як-от генерація зображень людини в позах.
  • Розпізнавання об’єкта бренду для відстеження популярності бренду та змін у сприйнятті клієнтами з часом.
  • Виявлення продукту через візуальне відкриття за допомогою маркування та тегування зображень .
  • Оптимізація коефіцієнта конверсії за допомогою глибокого навчання маркування зображень для розпізнавання якості хорошого зображення.
  • Розпізнавання облич допомагає надати клієнтам персоналізований досвід, виявляючи лояльних клієнтів.

Висновок

Хоча комп’ютерне бачення ще не стало вірусним, невдовзі воно стане масовим. За останні кілька років удосконалення штучного інтелекту в програмах комп’ютерного зору було вражаючим. Технологія дозволить маркетологам вивчити переваги виявлення уваги та емоційного інтелекту для оптимізації своїх цифрових маркетингових кампаній.

Розуміння уваги та емоцій споживачів поступово набирає обертів як пріоритет у бізнесі. Використовуючи технологію виявлення емоцій , бренди можуть аналізувати інформацію про споживачів, щоб оптимізувати свої цифрові маркетингові стратегії.

Незважаючи на те, що комп’ютерне бачення все ще знаходиться на ранніх стадіях розробки та впровадження, ми можемо очікувати нових і захоплюючих інноваційних способів використання комп’ютерного бачення в цифровій рекламі в міру розвитку технології.