Збір даних і комп'ютерний зір у космосі
Телескоп Джеймса Вебба наразі бере участь у найбільшому зборі даних, які коли-небудь проводило NASA. з майже незліченною кількістю чудових зображень космосу. У результаті постійно відкриваються нові світи та сонячні системи. Багато з цих планет знаходяться в тому, що було описано як «зона золотоволоски».
Тобто багато нових відкритих планет знаходяться на правильній відстані від свого сонця. Вони мають потрібний температурний діапазон і, здається, мають відповідну хімію, щоб, принаймні теоретично, підтримувати позаземне життя, яке є чимось схожим на життя на землі.
Фотографії та дані, зроблені JWST, призначені не лише для вчених NASA та широкої громадськості. Людські очі не можуть побачити більшу частину неймовірного спектру, який може бачити новий телескоп NASA. Не без того, щоб усе це було інтерпретовано та оброблено в щось, що ми можемо побачити та зрозуміти. Необроблені невідредаговані зображення та дані краще підходять для алгоритмів машинного навчання та штучного інтелекту.
Нові алгоритми, які використовує NASA, можуть показати ступінь невизначеності їхніх відповідей, завдяки чому вчені NASA їм довіряють більше. Вражаючі можливості телескопа Джеймса Вебба дозволяють нам зазирнути у Всесвіт і давнє минуле глибше, ніж будь-коли раніше. Усі ці нові зібрані дані можуть дати відповіді на питання, які наші найкращі уми навіть не знають, щоб поставити.
Одне питання, яке ми завжди задаємо: «Ми самотні?» Новий штучний інтелект у небі, який пронизує небеса могутнім поглядом комп’ютерного зору, одного дня може дати відповідь.
Збір даних дронів у космосі
У 2018 році NASA створило інтелектуальну навігаційну систему, яка використовує штучний інтелект для дослідження космосу та нових далеких світів. Вчені та інженери використовували супутники для збору даних автономних автомобілів у космосі.
Супутники та марсоходи NASA використовують штучний інтелект для прийняття деяких рішень і навігації. Затримка від такого міжміського зв'язку висока. Сигналам потрібно багато часу, щоб досягти космосу або перейти з космосу на землю.
Новий ШІ дозволяє автономним космічним кораблям виявляти внутрішні та зовнішні події та реагувати на них. Таким чином, велика затримка сигналу не впливає на безпеку місії. ШІ потрібен, щоб швидко реагувати на події.
Вчені використовують супутники та телескопи для збору даних для цих автономних транспортних засобів у космосі. Автономні транспортні засоби на землі можуть використовувати такі речі, як Google Maps, але таких Google Maps для космосу немає. Служби збору даних зображень щодня збирають із таких джерел сотні терабайт зображень і даних високої чіткості.
Помічники астронавта з комп'ютерним баченням
Технологіям штучного інтелекту потрібно пройти довгий шлях, перш ніж вони будуть широко використовуватися астронавтами в космосі, де вони самі приймають рішення.
Однак астронавти користуються помічником ШІ, який запустило Європейське космічне агентство. Повністю голосовий CIMON і оновлений CIMON-2. CIMON означає інтерактивний мобільний супутник екіпажу. Він базується на IBM Watson і був розроблений у Німеччині. CIMON може надати інструкції щодо ремонту. ШІ також допомагає в наукових експериментах, які проводяться на космічній станції.
CIMON також є вільно плаваючим роботом з унікальним розпізнаванням обличчя, щоб він знав, з ким розмовляє. Він також зчитує вираз обличчя, щоб виявляти співчуття. CIMON використовує комп’ютерний зір і розпізнавання голосу, щоб автономно літати навколо МКС і виконувати команди астронавта.
Використання штучного інтелекту в дослідженні космосу
- Навігація для автономних транспортних засобів у космосі
- Пошук позаземного життя
- Робіть відкриття за допомогою зображень супутникового телескопа
- Дайте відповіді на запитання, які вчені навіть не знають, щоб поставити
- Робіть прогнози з високою точністю
- Допомагайте астронавтам на борту МКС
- Безпечно досліджуйте місця, де люди не можуть потрапити
Штучний інтелект – це майбутнє дослідження космосу
Штучний інтелект забезпечує вирішення багатьох проблем дослідження космосу та астрономії. Космос неосяжний і нескінченний. Люди не можуть шукати всі зображення та дані, які ми отримуємо в астрономії, без допомоги алгоритмів машинного навчання та ШІ.
Люди також не можуть навіть бачити в повному спектрі кольорів, які можуть цифрові камери. (Телескоп Джеймса Вебба все ще залишається просто дуже модною та дорогою цифровою камерою.) Машини не мають цього обмеження.
Космос дуже небезпечний, і події можуть відбуватися швидко, навіть швидше, ніж на землі. Затримка сигналу висока на дуже великих відстанях. Потрібно надто багато часу, щоб інформація досягла управління польотом, люди прийняли обґрунтоване рішення та щоб це рішення досягло космосу.
Добре навчений і вдосконалений ШІ може реагувати на події набагато швидше. Космос - небезпечне і чуже місце. Умови дуже ворожі для крихкого життя. Космічні подорожі також повільні. Потрібно багато часу, щоб досягти сусіднього Марса або навіть нашого власного Місяця.
Машини можна створювати, щоб виживати в суворих умовах, а штучний інтелект можна змусити керувати подорожжю. Роботи, а не астронавти, тепер безпечно досліджують планету Марс за допомогою штучного інтелекту. Коли ми відправляємо людей у космос на МКС, їм допомагають літаючий робот і ШІ CIMON.
Таким технологіям ще потрібно пройти довгий шлях, перш ніж вони будуть використані в повній мірі. Служби збору даних зображень отримують сотні терабайт щодня з космосу. Цю наукову інформацію також можна використовувати для розвитку машинного навчання та майбутнього дослідження космосу.